Dziękujemy za zainteresowanie folii do zmiany koloru auta 3M™ 2080.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Gdzie kupić produkt?
Znajdź naszych partnerów dystrybucyjnych tutaj

Gdzie okleić samochód?
Tutaj znajdziesz listę certyfikowanych aplikatorów 3M w Twojej okolicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kompleksowych rozwiązaniach 3M dedykowanych autom?
Skorzystaj z poniższego formularza i dołącz do grona entuzjastów car-wrappingu. Otrzymuj najnowsze informację i bądź na bieżąco z nowościami produktowymi. Nie zapomnij wyrazić zgody na komunikację marketingową, abyśmy mogli sprawnie kontaktować się z Tobą.

Skontaktuj się z Ekspertem 3M
Skorzystaj z poniższego formularza i skontaktuj się z Ekspertem 3M. Zamów próbkę produktu, dowiedz się więcej na temat lub zapytaj o kokretny produkt. Prosimy o zaznaczenie pola „Chcę się kontaktować z przedstawicielem handlowym lub poprosić o próbkę”.


  • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

  • Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Prześlij

Przepraszamy.

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych. Spróbuj ponownie później

Dziękujemy.

Formularz został przesłany

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski