Zaproszenie na Warsztaty „Flekso jakie jest każdy widzi…”

15 września 2022 r.
Airport Hotel Okęcie, Warszawa
ul. Komitetu Obrony Robotników 24


 • Serdecznie zapraszamy na Warsztaty:
  Flekso jakie jest każdy widzi...
  Wizjoner pilnie poszukiwany

  Będzie to już czwarta edycja warsztatów, podczas których poruszamy wszystkie aspekty technologiczne z jakimi spotykamy się na co dzień przy produkcji opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną.

  W spotkaniu wezmą udział specjaliści ze wszystkich dziedzin produkcji fleksograficznej od projektu po druk: 3M, Koenig & Bauer, hubergroup Polska oraz partnerzy wspierający konferencję, m.in. przedstawiciele producentów systemów laminacji, producentów oprogramowania, cylindrów rastrowych i formowych, systemów prepress oraz technolodzy produkcji opakowań i etykiet.

  Bardzo prosimy o przesyłanie tematów do dyskusji, żeby w pełni móc poruszyć interesujące Państwa zagadnienia. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym bądź skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy 3M.

  Plan spotkania:

  15 września 2022

  • 9.00 –10.00 Rejestracja
  • 10.00 – 10.10 Przywitanie gości przez organizatorów: Piotr Lis i Jacek Galiński
  • 10.10 –10.30 „Kto jest Kto” – wstęp do warsztatów Piotr Lis (3M)
  • 10.30 – 10.50 „Wróżyć każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej”
  • 10.50 – 12.30 Panel technologów „Flekso jakie jest każdy widzi...”
  • 12.30 – 13.30 Lunch
  • 13.30 – 14.15 Wizjoner pilnie poszukiwany… Czyżby? (Niespodzianka)
  • 14.15 – 17.15 Otwarty technologiczny panel dyskusyjny zawierający tematy z dziedziny:
   • prepress
   • press
   • laminacja i konfekcja
  • 17.15 – 20.00 Czas wolny
  • 20.00 – 1.00 Bankiet
   Dress code: smart casual

  Warszaty „Flekso jakie jest każdy widzi...” są dedykowane dla praktyków branży, w związku z tym serdecznie zapraszamy właścicieli drukarni oraz przygotowalni, technologów, inżynierów produkcji czy też inne osoby zajmujące się w codziennej pracy technologią fleksograficzną.

  Ilość miejsc jest ograniczona.
  W przypadku pozostałych firm/dostawców informujemy, że pierwszeństwo rezerwacji uczestnictwa mają właściciele i pracownicy drukarni/przygotowalni. Pozostałe firmy zostaną powiadomione o możliwości udziału w konferencji do dnia 08.09.2022.

  Prosimy o rejestrację na warsztaty do dnia 01.09.2022

  W przypadku chęci skorzystania z noclegu prosimy o bezpośrednią rezerwację w hotelu za pomocą linku: link lub drogą mailową lub telefoniczną podając hasło „FLEXO” do dnia 15.08.2022. Po wskazanym terminie nie gwarantujemy dostępności noclegów.

  Kontakt do hotelu Airport:
  tel.: +48 22 456 80 00
  e-mail: rezerwacja@airporthotel.pl

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:
  Piotr Lis – kwestie merytoryczne Kierownik ds. Rynku Poligraficznego
  tel.: +48 600 915 553
  e-mail: plis@mmm.com
  Agnieszka Dudek– sprawy organizacyjne
  tel.: +48 602 446 262

  Pobierz pliki

Zapisz się na spotkanie

W przypadku rejestracji więcej niż 1 osoby z Państwa firmy, prosimy o osobne wypełnianie formularzy przez uczestników.

 • * - pola obowiązkowe

 •  
 •  


 • 3M Poland Sp. z o.o. w Kajetanach, przy ul. Katowickiej 117 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000014836, NIP 5270204212, o kapitale zakładowym w wysokości 41.634.480,00 zł („3M”) działa jako administrator danych osobowych w rozumieniu art. 4 (7) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych („RODO”) i będzie przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności 3M: 3m.pl/polityka-prywatnoscia, w następujących celu zorganizowania i przeprowadzenia wydarzenia pod nazwą Warsztaty „Flekso jakie jest każdy widzi…” w dniu 15.09.2022 (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) w związku z literą f) RODO).

  3M może udostępniać dane podmiotom z Grupy 3M jak również podmiotom trzecim, które zatrudnia w celu świadczenia usług, włączając w to podmioty mające siedzibę w USA i innych krajach położonych poza obszarem Unii Europejskiej, w tym w szczególności spółce Koenig&Bauer (CEE) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 456 oraz spółce: hubergroup Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej, Kąty Wrocławskie przy ul. Nowa 21

  Przysługuje Państwu:

  a) prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania;

  b) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej skargę narusza przepisy RODO;

  c) prawo zgłoszenia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej sprzeciw oraz żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej żądanie lub usunięcia jej danych osobowych.

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania przez 3M danych osobowych oraz wykonania praw przysługujących osobom, których dotyczy przetwarzanie danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności 3M: 3m.pl/polityka-prywatnosci.

  Pytania dotyczące sposobu przetwarzania przez 3M danych osobowych należy kierować do europejskiego inspektora ochrony danych 3M na adres: e-mail: DPO_EU@mmm.com.

 • Wyślij

Dziękujemy za potwierdzenie udziału w warsztatach.

Błąd formularza

W trakcie wysyłania danych wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę i wysłać dane ponownie.

Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Polska - polski