Zaproszenie na Warsztaty „Flekso jakie jest każdy widzi…”

5 marca 2020 r.
Arche Hotel Krakowska
al. Krakowska 237, Warszawa


 • Serdecznie zapraszamy na Warsztaty:
  Flekso jakie jest każdy widzi...
  Europa da się lubić…. Czyżby?

  Będzie to już trzecia edycja warsztatów, podczas których poruszamy wszystkie aspekty technologiczne z jakimi spotykamy się na co dzień przy produkcji opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną.

  W spotkaniu wezmą udział specjaliści ze wszystkich dziedzin produkcji fleksograficznej od projektu po druk: Miraclon, 3M, Koenig & Bauer, hubergroup Polska oraz partnerzy wspierający konferencję, m.in. przedstawiciele producentów farb graficznych, producentów oprogramowania, cylindrów rastrowych i formowych, systemów prepress oraz technolodzy produkcji opakowań i etykiet.

  Bardzo prosimy o przesyłanie tematów do dyskusji, żeby w pełni móc poruszyć interesujące Państwa zagadnienia. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym bądź skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firm 3M i Miraclon.

  Plan spotkania:

  5 marca 2020

  • 9.00 – 10.00 Rejestracja
  • 10.00 – 10.15 Przywitanie gości przez organizatorów: Jacek Galiński (Miraclon) i Piotr Lis (3M)
  • 10.15 – 10.30 „Kto jest Kto” – wstęp do warsztatów: Piotr Lis (3M)
  • 10.30 – 12.30 Panel dyskusyjny „Flekso jakie jest każdy widzi...”
  • 12:30 – 13:30 Lunch
  • 13:30 – 17:15 Otwarty technologiczny panel dyskusyjny zawierający tematy z dziedziny:
   • prepress
   • press
   • laminacja i konfekcja
  • 17:15 - 20:00 Czas wolny
  • 20:00 - 02:00 Bankiet
   Dress code: smart casual

  Warszaty „Flekso jakie jest każdy widzi...” są dedykowane dla praktyków branży, w związku z tym serdecznie zapraszamy właścicieli drukarni oraz przygotowalni, technologów, inżynierów produkcji czy też inne osoby zajmujące się w codziennej pracy technologią fleksograficzną.

  Ilość miejsc jest ograniczona.
  W przypadku pozostałych firm/dostawców informujemy, że pierwszeństwo rezerwacji uczestnictwa mają właściciele i pracownicy drukarni/przygotowalni. Pozostałe firmy zostaną powiadomione o możliwości udziału w konferencji do dnia 28.02.2020.

  Prosimy o rejestrację na warsztaty do dnia 18.02.2020

  Kontakt

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:
  Miraclon, Jacek Galiński‌ Sales Manger EAMER
  tel.: +48 692 030 526
  e-mail: jacek.galinski@miraclon.com
  3M, Piotr Lis Specjalista ds. Rynku Poligraficznego
  tel.: +48 600 915 553
  e-mail: plis@mmm.com

  Pobierz pliki

Zapisz się na spotkanie

W przypadku rejestracji więcej niż 1 osoby z Państwa firmy, prosimy o osobne wypełnianie formularzy przez uczestników.

 • * - pola obowiązkowe

 •  
 •  
 •  


 • 3M Poland Sp. z o.o. w Kajetanach, przy ul. Katowickiej 117 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000014836, NIP 5270204212, o kapitale zakładowym w wysokości 41.634.480,00 zł („3M”) działa jako administrator danych osobowych w rozumieniu art. 4 (7) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych („RODO”) i będzie przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności 3M: 3m.pl/polityka-prywatnoscia, w następujących celu zorganizowania i przeprowadzenia wydarzenia pod nazwą Warsztaty „Flekso jakie jest każdy widzi…” w dniu 27.02.2018 (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) w związku z literą f) RODO).

  3M może udostępniać dane podmiotom z Grupy 3M jak również podmiotom trzecim, które zatrudnia w celu świadczenia usług, włączając w to podmioty mające siedzibę w USA i innych krajach położonych poza obszarem Unii Europejskiej, w tym w szczególności spółkom: Miraclon Belgium BVBA/SPRL z siedzibą w Brukseli przy ul. Excelsiorlaan 32 oraz spółce Koenig&Bauer (CEE) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 456 oraz spółce: hubergroup Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej, Kąty Wrocławskie przy ul. Nowa 21

  Przysługuje Państwu:

  a) prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania;

  b) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej skargę narusza przepisy RODO;

  c) prawo zgłoszenia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej sprzeciw oraz żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych dotyczących osoby zgłaszającej żądanie lub usunięcia jej danych osobowych.

  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania przez 3M danych osobowych oraz wykonania praw przysługujących osobom, których dotyczy przetwarzanie danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności 3M: 3m.pl/polityka-prywatnosci.

  Pytania dotyczące sposobu przetwarzania przez 3M danych osobowych należy kierować do europejskiego inspektora ochrony danych 3M na adres: e-mail: DPO_EU@mmm.com.

 • Wyślij

Dziękujemy za potwierdzenie udziału w warsztatach.

Błąd formularza

W trakcie wysyłania danych wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę i wysłać dane ponownie.

Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Polska - polski