Ochrona układu oddechowego

Ochrona układu oddechowego: Pobierz bezpłatną serię mikro szkoleń • Dowiedz się więcej o ochronie układu oddechowego

  Ochrona układu oddechowego powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić Ci zaufanie do posiadanych ŚOI oraz pewność, że możesz bezpiecznie wykonywać swoją pracę i wrócić do domu na koniec dnia. Ochrona, dopasowanie, wygoda i jakość — to kluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy doborze środków ochrony układu oddechowego.

  Pobierz bezpłatną serię mikro szkoleń, aby dowiedzieć się więcej o ochronie układu oddechowego i doborze odpowiednich środków! Wystarczy wypełnić formularz, aby uzyskać dostęp do następujących mikroporadników:

  Co należy wziąć pod uwagę przy doborze środków ochrony układu oddechowego
  Dobierając środki ochrony układu oddechowego należy rozważyć różne rzeczy. W tym przewodniku omawiamy dziesięć kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy doborze środków ochrony układu oddechowego.

  Nauka ochrony układu oddechowego
  Ochrona układu oddechowego i bezpieczeństwo idą w parze. Dobór odpowiednich środków ochrony układu oddechowego do danego zastosowania jest ważnym krokiem, jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo.

  Nauka stojąca za testami dopasowania
  Sprawdzanie, czy maska z szczelnie przylegającą częścią twarzową zapewnia odpowiednie uszczelnienie od dawna uważana jest za najlepszą praktykę w ramach ogólnego programu ochrony układu oddechowego.

  Komfort a dobór środków ochrony układu oddechowego
  Twoja praca może wymagać ochrony układu oddechowego, ale do doboru jest wiele opcji zaprojektowanych w taki sposób, aby ochrona przed zagrożeniami była komfortowa. Dowiedz się więcej o niektórych korzyściach związanych z komfortem różnych typów środków ochrony układu oddechowego.

  Jakość a dobór środków ochrony układu oddechowego
  Jakość jest ważna, jeśli chodzi o środki ochrony układu oddechowego. Nawet przy odpowiednim dopasowaniu, poziomie komfortu, certyfikatach i spełnionych wymaganiach bezpieczeństwa, jeśli jakość Twoich środków ochrony układu oddechowego nie jest wystarczająco dobra, to nie należy w te produkty dalej inwestować i powinno się zaprzestać ich stosowania. W tym bezpłatnym przewodniku omówiono kilka kluczowych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy doborze produktów ochrony układu oddechowego.

  Jak ocenić dobór środków ochrony układu oddechowego
  Noszenie półmaski, czy to z wyboru, czy ze względu na wymagania Twojej pracy, ma na celu zapewnienie ochrony. Ochrona, dopasowanie, wygoda, jakość i trwałość — to kluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę. Niezależnie od tego, czy jesteś już ekspertem, czy dopiero zaczynasz dobierać sprzęt ochrony układu oddechowego, chcesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego doboru pod kątem swojego miejsca pracy. Dowiedz się więcej o ocenie wyboru środków ochrony układu oddechowego.

Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do bezpłatnej serii mikro szkoleń

 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy.

Polska - polski