Ochrona dróg oddechowych

Porozmawiaj ze specjalistą 3M


 • Swoboda oddychania i wygoda

  Od trudnych i zanieczyszczonych miejsc pracy po niebezpieczne chemikalia i substancje zanieczyszczające w postaci cząstek stałych, 3M™ oferuje szeroką gamę niezawodnych rozwiązań ochrony układu oddechowego zaprojektowanych w taki sposób, aby sprostały potrzebom Twojej branży i pomagały zapewnić komfort, bezpieczeństwo i spokój. Wzmocnij zaufanie swoich pracowników w kwestii bezpieczeństwa dzięki skutecznemu programowi ochrony układu oddechowego z innowacyjnymi technologiami firmy 3M.

  Wypełnij prosty formularz, aby skontaktować się ze specjalistą 3M  Maska do cząstek stałych 3M™ Aura 9300+ trzeciej generacji

  Maska do cząstek stałych 3M™ Aura™ z serii 9300+Gen3 to trzecia generacja najlepiej sprzedającej się maski o składanej konstrukcji 3M™ Aura™. Jest to trzecia generacja najlepiej sprzedającej się maski do cząstek stałych 3M™ Aura™ o oryginalnej, 3-panelowej, składanej konstrukcji.


  3M™ Secure Click™ Półmaska filtrująca wielokrotnego użytku z membraną głosową

  Półmaska wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ jest wyposażona w przycisk kontroli szczelności, który daje większą pewność, że maska jest prawidłowo dopasowana, a także w inteligentne i intuicyjne funkcje, które pomagają chronić pracowników przed zanieczyszczeniami lotnymi. Dostępna z opcjonalną membraną głosową.


  Nagłowie z uszczelnieniem twarzy 3M™ Versaflo™ M-307

  Nagłowie ochronny z serii 3M™ Versaflo™ M-300 jest zatwierdzony do używania z różnymi zestawami komunikacyjnymi 3M™ PELTOR™ oraz oferuje w pełni zintegrowaną ochronę układu oddechowego, głowy, wzroku i słuchu, a także umożliwia komunikację.

  Dowiedz się więcej na temat ochrony układu oddechowego i znajdź więcej rozwiązań dla swojej branży.

Porozmawiaj ze specjalistą 3M

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

France - Français