Je na čase vyměnit staré za nové

Pouze s 3M™ Speedglas™

Akce platí do 31.12.2019


Získejte bonus 10 %

Z ceny nového řešení!*


*Pro uplatnění šrotovného je třeba přinést ke svému obvyklému dodavateli starou svářečskou kuklu / systém pro filtraci vzduchu k sešrotování a potvrzení (vytištěné či v pdf.), které získáte po odeslání vyplněných údajů v tomto formuláři:

Promo leták s detaily produktů ke stažení

  • Vyplňte název firmy dodavatele od kterého uplatňujete šrotovné

  • Seznam produktů s detailními popisy najdete na druhé straně letáku, který je ke stažení zde.

  • V případě, že zadáváte více sériových čísel, oddělte je čárkou. Při odevzdání tohoto vytištěného formuláře na prodejně požádejte prodavače, aby sériová čísla doplnil ručně.

  • V případě, že zadáváte více sériových čísel, oddělte je čárkou. Při odevzdání tohoto vytištěného formuláře na prodejně požádejte prodavače, aby sériová čísla doplnil ručně.

  • Zaškrtněte, prosím, jedno nebo obě dvě následující pole:
  • Poznámka: pokud nezaškrtnete souhlas s pravidly marketingové akce 3M a souhlas pro marketingovou komunikaci kampaně 3M Šrotovné, nebude možné se zúčastnit uvedené marketingové akce.
  • Zaškrtnutím políčka uděluji svůj souhlas s přijímáním informačních bulletinů, reklamních oznámení, průzkumů a informací o akcích a nabídkách společnosti 3M Česko, spol. s r.o. a skupiny 3M prostřednictvím e-mailu a/nebo telefonicky (jak je zde popsáno). Beru na vědomí, že mé osobní údaje bude zpracovávat společnost 3M Česko, spol. s r.o. a skupina 3M v souladu s globálními zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M pro shora podrobně uvedené marketingové a propagační účely, a že moje osobní údaje mohou být přeneseny, uloženy a/nebo zpracovány společností 3M Česko, spol. s r.o. a třetími osobami jménem společnosti 3M Česko, spol. s r.o. v České republice a v zemích mimo Evropskou unii, ale vždy za podmínky přísného splnění povinností mlčenlivosti a bezpečnosti.

  • Odeslat

Výše zmíněné značky jsou ochranné známky 3M.

Česká republika - Čeština