Szkolenie

Essential dentistry - prosta, przewidywalna i niezawodna droga do estetycznej odbudowy w odcinku przednim i bocznym.

 

Data: 27 Maja 2023

Miejsce: Wrocław

Zapraszamy do udziału w szkoleniu 3M na żywo, które odbędzie się już 27.05.2023 we Wrocławiu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona


 
 • Essential dentistry - prosta, przewidywalna i niezawodna droga do estetycznej odbudowy w odcinku przednim i bocznym.

  Najczęściej wykonywanymi, procedurami w gabinetach stomatologicznych są bezpośrednie odbudowy w odcinku estetycznym i bocznym. Techniki „Essential dentistry” umożliwiają uzyskanie doskonałych efektów leczenia w prosty i powtarzalny sposób. W trakcie tego szkolenia dr Carlos Fernandez Villares zaprezentuje swoją drogę do doskonałości w estetycznych odbudowach bezpośrednich, w jak najprostszy sposób.
  Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz pokaz na żywo pod kamerą.

   

  Wykładowca:

  Dr Carlos Fernandez Villares 

  Dyplom w dziedzinie stomatologii uzyskał na Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Pracownik wielu uczelni stomatologicznych jako profesor współpracujący. Autor rozdziału w książce z dziedziny stomatologii estetycznej („El Manual de Odontología”). Autor wielu artykułów z dziedziny stomatologii estetycznej i zachowawczej.

  Jest wykładowcą w dziedzinie stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz zajmuje się prowadzeniem kursów praktycznych na arenie międzynarodowej i w Hiszpanii.

  Honorowy członek grupy Style Italiano

  Prywatnie koncentruje się na stomatologii estetycznej i zachowawczej w swojej klinice Azero & Villares Dentistas w Madrycie

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.
 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziękujemy!

Twój formularz został przesłany

Przepraszamy

Wystąpił błąd w trakcie przesyłania. Prosimy spróbuj jeszcze raz później...

Polska - polski