3M İş Güvenliği
Webinarlar

Bilgilerinizi güncelleyin ve 3M'in endüstri lideri uzman konuşmacılarından en son gelişmeleri, pratik ipuçlarını ve daha fazlasını alın. Her webinar 45 dakika sürer ve ardından 15 dakikalık soru-cevap bölümü bulunur.

Yaklaşan webinarlardan hiçbiri sizinle ilgili değilse, geçmiş webinarlar kataloğumuza göz atmaya ne dersiniz? İzlemesi ücretsiz olan bu webinarlar çok çeşitli kişisel korunma ve iş yeri güvenliği sorunlarını kapsar ve çalışanlara yardımcı olabilecek rehberlik ve talimatlar sunar.

 • 18.11.2021 - 14:30-15:30

  Sağlık ve Güvenlik Liderliği – Davranışsal Güvenlik

  Başarılı bir KKD programı, hem yönetimin hem de çalışanların bağlılığına dayanır. Bir kuruluşun güvenlik kültürünü oluşturan farklı unsurların ve etkili liderliğin sağlık ve güvenlik iyileştirmelerini nasıl sağlayabileceğini öğrenin.

  Şimdi Kaydolun

 • 30.11.2021 - 14:30-15:30

  Sprey Boya ve Toz Boyama - tehlikelerinizi bilin

  Bu web seminerinde boyama ve kaplamanın tehlikeleri, kullanım konforu ve kolaylığının önemini ve yeniliğin, çalışanlar için tehlike teşkil eden en yaygın sorunların bazılarını çözme yönündeki kullanıcı taleplerini nasıl karşıladığını keşfedeceğiz.

  Şimdi Kaydolun


Geçmiş web seminerleri 2021

 • 3M Solunum ve Kaynak Ürünlerinin bakımı, temizliği, kontrolleri ve muhafazası

  Bu webinar yüz maskeleri, başlıklar, kaynak solunum araçları ve motorlu hava sistemleri dahil olmak üzere 3M'in Solunum ve Kaynak Ürünlerinin temel özelliklerini açıklayacaktır. Ayrıca kontroller, bakım ve temizlik konusunda pratik ipuçları verecek ve etkili muhafazanın korumayı sürdürmede ne kadar kilit bir rol oynadığına da değinecektir.

 • Kaynak: Tehlikeler ve yeni nesil kişisel koruyucu ekipmanlar

  Bu web seminerinde kaynaktan meydana gelen tehlikeleri, kullanım konforu ve kolaylığının önemini ve yeniliğin, kaynakçılar için tehlike teşkil eden en yaygın sorunların bazılarını çözme yönündeki kullanıcı taleplerini nasıl karşıladığını keşfedeceğiz:

 • Birincil Metal İşletmeleri ve Dökümhanelerde Entegre KKD Çözümler

  Birincil Metal İşletmeleri ve Dökümhaneler, değişen düzenlemeler ve maruz kalma seviyelerine tabi olmakla birlikte sağlık ve güvenlik açısından birçok tehlike içermektedir. Bu web seminerinde, erimiş metal üretimi ve bunlarla çalışmayla ilgili riskleri ele alarak uygun KKD çözümlerini seçmenize yardımcı olacağız.

 • Kulak tıkacı seçimi ve uyum doğrulaması

  Doğru kulak tıkacını seçmek zor olabilir. Bu webinar doğru işitme koruyucusunu nasıl seçeceğinizi, anlamanız gereken farklı ses seviyesi ölçümlerini ve kullanıcının yeterince korunmasına yardımcı olmak üzere uyum doğrulamasının nasıl yapılacağını açıklayacaktır.

 • Etkili bir Düşmeye Karşı Koruma Planı nasıl oluşturulur?

  Yüksekte güvenli bir şekilde çalışma dikkatli planlama gerektirir ve birçok farklı hususu hesaba katmalıdır. Bu webinar, planlamadan uygulamaya kadar yüksekte çalışmanın nasıl güvenli bir şekilde düzenlenip yönetileceğini açıklayacaktır.

 • Gerçekten işe yarayan bir solunum koruması programı nasıl uygulanır?

  Solunumla ilgili tehlikeler, işçilerin sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu webinar, uygun Solunum Koruması Donanımının (SKD) seçilmesini ve kullanılmasını, kontrol hiyerarşisini ve etkili bir SKD programının uygularken ele alınması gereken kilit kullanıcı sorunlarını ve engellerini kapsayacaktır.

 • Solunum uyum testi – solunum koruması programınızı amaca uygun hale getirin

  Güvenilir bir uyum testi programı, düzenli olarak solunum koruması kullanan tüm çalışanlar için elzemdir. Bu webinar uyum testinin ne olduğunu, nasıl yapılması gerektiğini ve etkili bir SKD programının uygulanmasına nasıl yardımcı olacağını açıklayacaktır.


Yukarıda yazılı markalar, 3M tescilli markalarıdır.

Türkiye - Türkçe