Webinaria 3M
„Nauka dla bezpieczeństwa”

Zaktualizuj własną wiedzę i poznaj wszystkie najnowsze fakty, praktyczne wskazówki i więcej od wiodących ekspertów 3M z Twojej branży. Każde webinarium trwa ok. 45 minut, a ostatnie 15 minut to czas na pytania i odpowiedzi.

Jeśli żaden z nadchodzących webinarów Cię nie zainteresował, zapraszamy do zapoznania się z listą webinariów, które już się odbyły. Można obejrzeć je za darmo i obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną indywidualną i bezpieczeństwem w miejscu pracy, zapewniając wskazówki i instrukcje, które mogą pomóc pracownikom.

 • 20.04.2021 - 11:00-12:00

  Ochrona słuchu i wybór testu dopasowania

  Wybór odpowiedniej ochrony słuchu może być trudny. To webinarium ma na celu wyjaśnienie, jak wybrać odpowiednią ochronę słuchu, jak mierzyć różne poziomy dźwięków, aby zrozumieć zagrożenie, oraz jak przeprowadzać testy dopasowania, aby zapewnić użytkownikowi odpowiednią ochronę.

  Zarejestruj się teraz

 • 15.06.2021 - 11:00-12:00

  Jak opracować skuteczny plan ochrony przed upadkiem

  Bezpieczna praca na wysokości wymaga ostrożnego planowania i uwzględnienia wielu różnych czynników. To webinarium wyjaśni, jak bezpiecznie zorganizować pracę na wysokości oraz nią zarządzać – od planowania do wdrożenia.

  Zarejestruj się teraz

 • 21.09.2021 - 11:00-12:00

  Pielęgnacja, czyszczenie, kontrole i konserwacja produktów do ochrony dróg oddechowych i produktów do spawania 3M

  Podczas tego webinarium wyjaśnione zostaną kluczowe cechy produktów do ochrony dróg oddechowych i produktów do spawania 3M, w tym części twarzowych, części nagłownych, masek do spawania i systemów z wymuszonym przepływem powietrza, a także przedstawione zostaną praktyczne wskazówki dotyczące przeprowadzania kontroli, pielęgnacji, czyszczenia oraz tego, dlaczego skuteczna konserwacja jest kluczem do zapewnienia ochrony.

  Zarejestruj się teraz


Poprzednie webinaria 2021

 • Jak wdrożyć program ochrony dróg oddechowych, który naprawdę działa?

  Zagrożenia dla dróg oddechowych mogą mieć ogromny wpływ na zdrowie pracowników. Podczas webinarium omówimy wybór i stosowanie odpowiednich środków ochrony dróg oddechowych (ODO), hierarchię kontroli oraz kluczowe problemy i bariery, z którymi należy się zmierzyć podczas wdrażania programu ODO.


Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski