Webinaria 3M
„Nauka dla bezpieczeństwa”

Zaktualizuj własną wiedzę i poznaj wszystkie najnowsze fakty, praktyczne wskazówki i więcej od wiodących ekspertów 3M z Twojej branży. Każde webinarium trwa ok. 45 minut, a ostatnie 15 minut to czas na pytania i odpowiedzi.

Jeśli żaden z nadchodzących webinarów Cię nie zainteresował, zapraszamy do zapoznania się z listą webinariów, które już się odbyły. Można obejrzeć je za darmo i obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną indywidualną i bezpieczeństwem w miejscu pracy, zapewniając wskazówki i instrukcje, które mogą pomóc pracownikom.

 • 17.11.2021 - 10:00am-11:00am

  Malowanie natryskowe i proszkowe — poznaj zagrożenia

  W tym szkoleniu online zapoznamy się z zagrożeniami podczas malowania i nakładania powłok, znaczeniem komfortu i łatwości użytkowania oraz jak innowacja sprosta wymaganiom użytkowników, aby rozwiązać niektóre z typowych problemów związanych z istniejącymi zagrożeniami dla pracowników

  Zarejestruj się


Poprzednie webinaria 2021

 • Pielęgnacja, czyszczenie, kontrole i konserwacja produktów do ochrony dróg oddechowych i produktów do spawania 3M

  Podczas tego webinarium wyjaśnione zostaną kluczowe cechy produktów do ochrony dróg oddechowych i produktów do spawania 3M, w tym części twarzowych, części nagłownych, masek do spawania i systemów z wymuszonym przepływem powietrza, a także przedstawione zostaną praktyczne wskazówki dotyczące przeprowadzania kontroli, pielęgnacji, czyszczenia oraz tego, dlaczego skuteczna konserwacja jest kluczem do zapewnienia ochrony.

 • Ochrona spawacza: Zagrożenia przy spawaniu oraz nowa generacja indywidualnych środków ochrony

  Podczas webinarium zbadamy zagrożenia związane ze spawaniem, omówimy znaczenie wygody i łatwości użytkowania oraz sposób, w jaki innowacje spełniają wymagania użytkowników, aby rozwiązać niektóre z typowych problemów związanych z zagrożeniami dla spawaczy.

 • Ochrona słuchu i wybór testu dopasowania

  Wybór odpowiedniej ochrony słuchu może być trudny. To webinarium ma na celu wyjaśnienie, jak wybrać odpowiednią ochronę słuchu, jak mierzyć różne poziomy dźwięków, aby zrozumieć zagrożenie, oraz jak przeprowadzać testy dopasowania, aby zapewnić użytkownikowi odpowiednią ochronę.

 • Jak opracować skuteczny plan ochrony przed upadkiem

  Bezpieczna praca na wysokości wymaga ostrożnego planowania i uwzględnienia wielu różnych czynników. To webinarium wyjaśni, jak bezpiecznie zorganizować pracę na wysokości oraz nią zarządzać – od planowania do wdrożenia.

 • Jak wdrożyć program ochrony dróg oddechowych, który naprawdę działa?

  Zagrożenia dla dróg oddechowych mogą mieć ogromny wpływ na zdrowie pracowników. Podczas webinarium omówimy wybór i stosowanie odpowiednich środków ochrony dróg oddechowych (ODO), hierarchię kontroli oraz kluczowe problemy i bariery, z którymi należy się zmierzyć podczas wdrażania programu ODO.


Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski