Rozwiązania 3M dla urządzeń AGD

3M pomaga producentom sprzętu AGD budować mocniejsze, lżejsze i bardziej ekonomiczne urządzenia gospodarstwa domowego. Nasze taśmy i kleje są stosowane w całym przemyśle do redukcji hałasu i wibracji suszarek, wklejania okien w drzwiach piekarników, stabilizacji parowników, zabezpieczania izolacji HVAC, mocowania klawiatur membranowych do mikrofalówek i wielu innych.

Oferujemy rozwiązania spełniające wymagania dotyczące montażu, uszczelniania, mocowania, wyciszania oraz zabezpieczenia urządzeń AGD.
Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu AGD

 • Lodówki

  Lodówki stały się czymś więcej niż tylko sposobem na przechowywanie żywności. Są one centralnym punktem nowoczesnej kuchni z możliwością wykorzystania ich jako tablicy ogłoszeń lub centrum rozrywki. Dlatego projektanci stale poszukują nowych sposobów, aby uczynić je jeszcze bardziej niezbędnymi dla konsumentów. Innowacje od firmy 3M w zakresie klejenia mogą pomóc.

  Więcej informacji

 • Pralka/Suszarka

  Nowe zasady dotyczące energii i zaawansowane inteligentne funkcje zmieniają zasady projektowania pralek. Cichsza praca, większe wyświetlacze dotykowe i łączność to tylko niektóre z innowacji, które projektanci wprowadzają za pomocą technologii 3M.

  Więcej informacji

 • Piekarnik

  Pomimo swojej historii jako praktycznych narzędzi do przygotowywania posiłków, piekarniki szybko się zmieniają: od cyfrowych elementów sterowanych za pomocą ekranu dotykowego po nowe inteligentne funkcje i łączność. Piekarniki przechodzą renesans w projektowaniu ograniczonym jedynie wyobraźnią projektantów.

  Więcej informacji

 • Zmywarka

  Hałaśliwe, zbyt duże i niezgrabne zmywarki z przeszłości były zawsze bardziej pomocne niż stanowiły element wystroju. Nowe pokolenie konsumentów oczekuje od projektantów coraz większych udogodnień i poddania zmywarek technologicznej metamorfozie. Technologie 3M pomagają tworzyć ciche, stylowe i trwałe zmywarki do naczyń.

  Więcej informacji

 • Płyta kuchenna

  Płyty indukcyjne stają się coraz bardziej popularne w naszych domach. Pojawiły się nowe kolory, kształty i style płyt grzewczych, a także nowe technologie, takie jak łączność bezprzewodowa z innymi urządzeniami.

  Więcej informacji

 • Okap kuchenny

  Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów okapów pasujących do wnętrz kuchennych. Możemy zaobserwować ciągłe unowocześnianie produktów o dodatkowe funkcje i lepszą wydajność. Głośność urządzeń i efektywność energetyczna to kluczowe obszary, na których koncentrują się projektanci.

  Więcej informacji


Zasoby


Automatyzacja dozowania

 • Broszura

  Przedstawiamy 3M™ System klejenia z wykorzystaniem ekstrudowanej taśmy 3M™ VHB™. To proste, zautomatyzowane rozwiązanie, które integruje się z linią montażową i może odmienić Twój dotychczasowy proces produkcji.

  Zobacz broszurę

 • Film

  Obejrzyj film prezentujący taśmę ekstrudowaną 3M™ VHB™, która może poprawić wydajność procesu produkcyjnego.

  Zobacz film

 • 360° wirtualna wycieczka

  Automatyzacja dozowania. Odwiedź nasze Centrum Procesów Klejenia online.

  Odbądź wirtualny spacer


 • Skontaktuj się z nami!

  Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeżeli potrzebujesz:


  • Dobrać odpowiedni produkt
  • Obejrzeć prezentację produktu
  • Dostać próbkę

  Napisz do nas

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski