Piedalies, lai laimētu nākamās paaudzes metināšanas masku ar papildus aizsardzību!

3M™ Speedglas™ Heavy Duty metināšanas maska G5-01 un Speedglas™ metināšanas maska G5-02


 • Fill in alt tag

  Būt labākajam savā jomā!

  3M saprot, ka metināšana ir sarežģīta, kvalificēta un ļoti bīstama profesija, ko bieži veic sarežģītos darba apstākļos. Būt labākajam savā jomā nenozīmē tikai savu prasmju un darbaspēju uzlabošanu, bet arī būt aizsargātam ar vislabāko iespējamo ekipējumu, kas uzlabo sniegumu.


  G5-01

  Domāta metinātājiem, kuri strādā ar lielu strāvas stiprumu un kuri bieži veic arī slīpēšanas darbus, 3M™ Speedglas™ Heavy-Duty Metināšanas maska G5-01 ir radīta, lai pielāgotos individuālām vajadzībām un situācijai. Uzzināt vairāk


  G5-02

  3M™ Speedglas™ Metināšanas maska G5-02 ir pasaulē pirmā maska ar izliekto automātiski aptumšojošo filtru. Domāta TIG metinātājiem, G5-02 maska uzliek jaunus filtra redzamības standartus pie precīziem metināšanas darbiem. Maskai ir 3M™ Speedglas™ jaunākais izgudrojums - Izliektā Stikla Tehnoloģija. Metināšanas filtra forma atdarina cilvēka galvas formu, atbilstot perifērās redzes diapazonam. Uzzināt vairāk (angliski)


  Piedalīties konkursā!

  Aizpildi pieteikumu un iegūsti iespēju laimēt metināšanas masku. Uzvarētājs varēs izvēlēties, kuru no šīm maskām viņš vēlas saņemt kā balvu. Vairāk informācija par konkursu ir atrodama šeit - Noteikumi. Esi labākais savā jomā ar 3M!

Paldies. Akcija ir beigusies.

Iepriekš minētie zīmoli ir 3M preču zīmes.

Latvija - Latviešu