Dodejte vašim návrhům tu
správnou energii

Představujeme novou tiskovou fólii 3M™ IJ180mC a 480mC na polepy

Představte si produkty, které ještě lépe fungují a nekladou žádná omezení při návrhu designu. Nyní můžete použít jediný výrobek pro téměř každý projekt (polep vozů, stěn s texturou, motorky, lodě atd.).
Vyberte si fólii bílou, čirou, metalickou nebo bez PVC.

K tomu navíc stejně úžasná schopnost tisku, přizpůsobivost, odolnost při manipulaci, proti vyskakování fólie a snadná odstranitelnost. Vlastnosti, na které jste byli zvyklí u IJ180 a 480, nabízí také vylepšená fólie IJ180mC a (SV), LX 480mC. Nyní navíc s Micro-Comply technologií pro ještě jednodušší, rychlejší a lépe vypadající instalaci.

3M™ tisková fólie IJ180mC - 10 (bílá)

Zvyšte počet instalací

Zvyšte svůj výkon s fólií, která se instaluje ještě rychleji a vypadá ještě lépe.

3M™ tisková fólie IJ180mC – 114 (čirá)

Nechte vyznít barvu podkladu

Skombinujte natištěnou grafiku s čistými plochami, abyste vytvořili dosud ještě nevytvořené návrhy s okouzlujícím „cool“ efektem.

3M™ tisková fólie IJ180mC – 120 (metalická)

Dodejte WOW efekt

Seznamte se s první tiskovou polepovou fólií s metalickým designem. Dodává vozidlům punc kvality a 100% upoutá pozornost.

3M™ Envision™ tisková fólie LX480mC & SV480mC

Nadneste váš výkon

Tato fólie umožní vysokou rychlost aplikace s prvkem udržitelnosti. Technologie Micro-Comply™ poskytuje kvalitní odstranění bublin s naprosto hladkým výsledkem.

My jsme přidali Micro-Comply technologii.
Vy přidejte tu správnou energii.

Po celém světě je již fólie IJ180 známá a aplikátoři si ji zamilovali pro svou výkonnost, spolehlivost a všestrannost. S novým lepidlem Micro-Comply™ se více zdokonaluje manipulace a aplikace s fólií, což umožňuje ještě jednodušší, rychlejší a lépe vypadající instalaci. Podívejte se na videa níže a dozvíte se více.

Optimální počáteční přilnavost

Není příliš vysoká ani příliš malá. Tak akorát.

Lepší pozicování

Snadné pozicování a upravování velkých ploch, lehkým tlakem je umístíte na správné místo.

Neviditelné Micro-Comply kanálky

Zabraňují vzniku viditelných kanálků ve výsledné grafice, takž jediné, co uvidíte je hladký povrch.

Snadnější odstranění lineru

Takto snadno nešel liner nikdy odstranit, až teď — velká výhoda u velkých formátů a při vysokých teplotách.

Doporučené kombinace s laminacemi

IJ180mC

3M 8518

Lesklá laminace, která vytváří efekt nalakovaného povrchu je vytvořena pro ochranu tištěné grafiky. Vhodná pro hluboké prolisy a záhyby. Snadná a rychlá aplikace.

3M 8520

Matná laminace skvělá pro vnitřní použití nebo pro ochranu polepu na vozech. Tato kvalitní laminace nabízí dlouhodobou ochranu. Vhodná pro hluboké prolisy a záhyby.

3M 8900

Čirá laminace v sedmi unikátních provedeních. Strukturovaná se vzorem broušeného hliníku a karbonu nebo s třpytivými efekty pro upoutání pozornosti. V kombinaci s širokou barevnou škálou fólie 3M 1080, nebo neobvyklou grafikou IJ180mC můžete popustit uzdu vaší fantazii.

8900-BR100
Brushed

8900-CF100
Carbon Fiber

8900-G304
Sunburst Gold

8900-G303
Ruby Red

8900-G301
Mystic Silver

8900-G701
Starry Silver

8900-S701
Frosty Silver

480mC

3M 8548G

Univerzální lesklá, čirá laminace odolná proti poškrábání a vysokým teplotám. Roztažitelná až na 150 %. S vysokou životností, bez PVC, ochrání grafiku proti UV záření. Rychle a snadno odstranitelná. Doporučená na grafiky na vozech i strukturovaných površích, jako jsou stěny a omítky.

3M 8550M

Tato novinka je obdobou laminace 8548, ale v matném provedení. Nabízí „zelené“ řešení díky absenci PVC látek a je vysoce přizpůsobitelná a odolná proti vyskakování. Vyznačuje se dlouhou životností 10 let. Doporučená na grafiky na vozech i strukturovaných površích, jako jsou stěny a omítky.

Zdroje a další informace

Brzy v prodeji


Žádost o vzorek fólií

  • Odeslat

Na základě Vámi poskytnutých informací posoudíme Vaši registraci. Vybraní kandidáti budou kontaktováni 3M obchodním zástupcem.


The brands listed above are trademarks of 3M.

Česká republika - Čeština