Rozwiązania do ochrony układu oddechowego podczas lakierowania i malowania


 • System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™

  System z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™

  Lakierowanie i malowanie są zadaniami niebezpiecznymi i wiążą się z wieloma zagrożeniami bezpieczeństwa oraz mogą wywoływać przewlekłe schorzenia. Komfort jest także kluczową kwestią dla Ciebie i Twojego zespołu, więc nie idź na kompromis! Doświadcz optymalnego bezpieczeństwa dzięki systemowi z nadciśnieniem, unikając ciągnących się przewodów powietrznych. System z wymuszonym przepływem powietrza TR-800 służy do zastosowań lakierniczych i należy do serii 3M™ Versaflo™. Proponujemy zacząć od skorzystania z bezpłatnej prezentacji naszego rozwiązania bez żadnych zobowiązań. Pracownicy naszego zespołu pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt oraz właściwą konfigurację do Twoich potrzeb i zastosowań. Chroń swój system ochrony układu oddechowego z wymuszonym przypływem powietrza przed rozbryzgami farby i zanieczyszczeniami za pomocą osłony 3M™ Versaflo™ PAPR TR-681 — teraz dostępnej w ofercie 3M.

 • Seria półmasek filtrujących 3M™ Aura™ trzeciej generacji

  Seria półmasek filtrujących 3M™ Aura™ trzeciej generacji

  Jeśli Twoja praca obejmuje przygotowanie powierzchni, na przykład: szlifowanie, szpachlowanie, to jesteś narażony na drobne cząstki stałe unoszące się w powietrzu, a więc potrzebujesz niezawodnej, wygodnej ochrony układu oddechowego. Półmaski filtrujące 3M™ Aura™ trzeciej generacji charakteryzują się lepszymi cechami, które pomagają w zapewnieniu komfortu podczas pracy w wymagających warunkach. Porozmawiaj ze specjalistą 3M, aby uzyskać wskazówki dotyczące właściwej ochrony układu oddechowego dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań Twoich pracowników.

 • Półmaska wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ serii HF-800

  Półmaska wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ serii HF-800

  Zajmujesz się malowaniem proszkowym lub lakierowaniem natryskowym, więc potrzebujesz zwiększonej ochrony przed niebezpiecznymi cząstkami stałymi, gazami lub parami. Seria półmasek wielokrotnego użytku 3M™ Secure Click™ HF-800 charakteryzuje się unikalnym systemem połączenia filtrów i pochłaniaczy, który umożliwia łatwe podłączenie przez naciskanie, aż do momentu usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. Specjalna membrana głosowa została zaprojektowana tak, aby ułatwić komunikację podczas pracy, a zawór wydechowy kieruje wydychane, wilgotne powietrze w dół, co dodatkowo zwiększa komfort. Poproś o bezpłatną prezentację już dziś, aby doświadczyć korzyści z użytkowania naszego rozwiązania.

Poproś o prezentację

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski