Praca na wysokości w przemyśle metalowym — porozmawiaj ze specjalistą 3M

Porozmawiaj ze specjalistą 3M


 • Zdjęcie przedstawiające fabrykę obróbki metali

  Praca na wysokości w branży obróbki metali

  W branżach obróbki metali i transportu pracownicy mogą być zmuszeni do wykonywania różnych zadań na umiarkowanych wysokościach (2-5 m). Zadania te mogą obejmować prace konserwacyjne, rozładunek, pakowanie, spawanie lub inne prace na ciężkich maszynach, z których wszystkie narażają pracowników na niebezpieczeństwo upadku. Definicje pracy na wysokości różnią się w zależności od kraju, ale przepisy wymagają od pracodawców ochrony pracowników przed upadkiem z wysokości. Uniknięcie pracy na wysokości nie zawsze jest możliwe, dlatego zastosowanie skutecznego sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem może być właściwym rozwiązaniem.

  Pobierz naszą bezpłatną broszurę, aby dowiedzieć się więcej.


  System modułowego wysięgnika 3M™ DBI-SALA® Flexiguard™

  Twoi pracownicy muszą wykonywać różne zadania na umiarkowanych wysokościach i mogą mieć niewielką wolną przestrzeń, co oznacza, że odpowiednie są tylko górne punkty kotwiczące zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Suwnice są powszechnie stosowane, zwłaszcza w branży obróbki metali, i mogą ograniczać lub uniemożliwiać stosowanie punktów kotwiczących nad głową, takich jak poziome systemy asekuracyjne, ze względu na ryzyko kontaktu i zakłóceń. System modułowego wysięgnika 3M™ Flexiguard™ M100/M200 umożliwia zastosowanie przenośnego punktu kotwiczącego nad głową z regulacją wysokości, z którego można korzystać bez konfliktu lub prawie bez konfliktu z jakąkolwiek suwnicą. Wypełnij prosty formularz, aby porozmawiać ze specjalistą 3M i dowiedzieć się więcej na temat tego, jak możemy wspierać Ciebie i Twój zespół w zapewnieniu właściwej ochrony przed upadkiem.

Wypełnij formularz, aby porozmawiać ze specjalistą 3M na temat skutecznych rozwiązań w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości, odpowiednich dla Ciebie i Twojego zespołu

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski