Demonstracja 3M™ Speedglas™

Poproś o  demonstrację 3M™ Speedglas™

 • Demonstracja 3M™ Speedglas™

  Służymy pomocą.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo indywidualne pracowników branży metalurgicznej, chcemy zaoferować naszą pomóc. Specjaliści 3M pomogą Ci w zidentyfikowaniu niebezpieczeństw i doborze najlepszych rozwiązań dot. ŚOI. Wypełnij formularz, aby poprosić o bezpłatną prezentację naszych rozwiązań ochrony spawalniczej i porozmawiaj z ekspertem 3M w razie wystąpienia jakichkolwiek pytań. Dowiedz się więcej o doborze środków ochrony układu oddechowego dla spawaczy i skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub umów się na rozmowę. Chętnie pomożemy i czekamy na kontakt z Państwem.


  Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ G5-01

  • Stworzona na podstawie współpracy ze spawaczami pracującymi przy wysokich natężeniach i często wykonującymi prace szlifierskie – wzmacniana przyłbica spawalnicza Speedglas™ 3M™ G5-01 daje się łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb i sytuacji.
  • Ochrona przed promieniowaniem, iskrami i odpryskami dzięki konstrukcji przyłbicy spawalniczej o wysokim stopniu zakrycia, która oferuje również rozszerzone opcje ochrony.
  • Dobra widoczność spawanego miejsca dzięki technologii 3M™ Speedglas™ Natural Colour – teraz z różnymi opcjami kolorystycznymi w stanie ciemnym.
  • Skuteczna ochrona układu oddechowego z systemami wymuszonego przepływu powietrza (EN12941 TH3) i regulatorami doprowadzania powietrza (EN14594 3B).
  • Nowa, opcjonalna lampka robocza montowana na przyłbicy zapewnia godziny intensywnego oświetlenia i działa z akumulatorem Adflo™ 3M™, umożliwiając spawaczom pracę w słabo oświetlonych miejscach.

  Przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ G5-02

  Oto pierwszy na świecie zakrzywiony, automatyczny filtr spawalniczy z przyłbicą spawalniczą Speedglas™ 3M™ G5-02. Przyłbica spawalnicza G5-02 przeznaczona dla profesjonalnych spawaczy metodą TIG i wyznacza nowy światowy standard dokładnej widoczności wśród filtrów spawalniczych. Wyposażony w najnowsze innowacje od 3M™ Speedglas™ – Technologia zakrzywionego szkła (ang. Curved Glass Technology) Filtr spawalniczy dopasowany do kształtu głowy użytkownika i zgodny z zasięgiem widzenia peryferyjnego.

  • By uzyskać szerszy kąt widzenia w węższej przyłbicy.
   Wcześniej, trzeba było wybierać: węższy profil przyłbicy spawalniczej lub szerszy kąt widzenia. Dzięki zakrzywionemu filtrowi spawalniczemu G5-02 nie musisz wybierać.
  • Doskonały tryb jasny.
   Doskonała widoczność przed spawaniem z nowym trybem rozjaśnionym 2.5. Dzięki technologii 3M™ Speedglas™ Natural Color, kolory wydają się być jaśniejsze i bardziej naturalne zarówno w trybie jasnym i ciemnym.
  • Bluetooth włączony.
   Z aplikacją 3M Connected Equipment użytkownicy mają dostęp do dodatkowych funkcji, statystyk i dokumentacji. Zamów demonstrację już dziś, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach!

Poproś o demonstrację od przedstawiciela 3M

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski