FestoolDaha Temiz ve Verimli Çalışma Ortamı

Daha Temiz ve Verimli Çalışma Ortamı

Tozsuz boyahane sistemleri ile daha karlı ve verimli servisler için

BİZE ULAŞIN

Cihazınızı tüm servis hizmetlerinden faydalandırmak için
ücretsiz olarak kaydettiğinizden emin olun.

KAYDET


Zımparalamada Tozsuz Çözümlerden Faydalanın!

Festool’un en son teknolojileri geliştirerek sektöre sunduğu profesyonel zımpara makineleri, vakum üniteleri ve polisaj makineleri ile 3M biliminin devrim niteliğindeki zımpara teknolojisi birleşiyor!
Oto tamir dünyasındaki en etkili yüzey hazırlığı ve finisaj sistemini sunan 3M – Festool oto tamir çözümleri ile servislerin ihtiyacı olan daha temiz, daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanarak, verim ve karlılık seviyelerinin arttırılması amaçlanıyor.

 • Total Automotive Sanding System

  Farkı Deneyin!

  Karlılık & Verimlilik: Zımparalama sürecinden kaynaklanan tozların etrafa yayılarak yeni işlem görmüş parçaların üzerine yapışması, boyahanelerin en büyük problemlerinden biridir.
  3M – Festool tozsuz boyahane sistemleri, tozların etrafa yayılmasını önleyerek toz hatalarından kaynaklı iş tekrarlarını azaltır. Böylece daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışma imkanı sunar. Zımparalama işlemi sonrası temizlik süreci azalacağından, daha az yorularak aynı sürede daha fazla iş yapmanıza olanak verir.

  Sağlık & Güvenlik: Çalışanların sağlıkları, servislerin çalışma koşulları ile birebir ilişkilidir.
  3M – Festool tozsuz boyahane sistemleri, çalışanların sağlık ve güveliğini maksimum seviyede koruyacak şekilde geliştirilmiştir. Sisteme dahil olan vakum üniteleri, tozu emerek daha temiz bir çalışma ortamı yaratır. Ürünlerin ergonomik tasarımları kullanımı kolaylaştırır, zımparalama süresince yorulmayı azaltır.

Otomotiv Uygulamaları

 • SETLER

 • MAKİNELER

 • AKSESUARLAR

Türkiye - Türkçe