3M reklāmas e-pastu privātuma paziņojums

3M reklāmas e-pastu privātuma paziņojums

3M reklāmas e-pastu privātuma paziņojums

Kad Jūs piekrītat saņemt 3M Latvija SIA un tās grupas sabiedrības ziņas, reklāmu, anketas un informāciju par reklāmas akcijām un piedāvājumiem pa e-pastu, Jūs atzīstat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar tālāk norādīto informāciju un 3M privātuma politiku.

Kas mēs esam?

Atsauces uz “mēs”, “mums”, “mūsu” vai “3M” šajā privātuma politikā ir atsauces uz 3M Company un tās saistītajām sabiedrībām (3M “grupas sabiedrības”).


Datu aizsardzības likumu nolūkā 3M Latvija SIA un 3M Company (galvenais birojs: St. Paul, Minnesota, USA) ir “Datu pārzinis” attiecībā uz Jūsu personas datiem.


Kādus personas datus mēs vācam?

Mēs varam vākt tādus personas datus kā Jūsu vārds, dzimšanas datums, amata nosaukums/loma, tālruņa numurs saziņai, e-pasta adrese, pasta adrese, IP adrese, valsts, kurā Jūs atrodaties, un viedoklis, kā arī patēriņa paradumi (ja Jūs piekrītat sniegt šādus personas datus konkrētā aptaujā). Mēs arī iegūstam pārdošanas datus no mūsu produktu izplatītājiem.


Kas notiks ar Jūsu personas datiem un cik ilgi mēs tos glabājam?

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai pārvaldītu mūsu saziņu ar Jums un risinātu Jūsu pieprasījumus par to, kā Jūs vēlaties/nevēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies. Mēs arī savietojam Jūsu sniegtos personas datus un Jūsu pieprasījumus ar citu informāciju par Jums, piemēram, produktiem, par kuriem Jūs interesējaties, Jūsu reakciju uz mūsu reklāmām un mūsu savstarpējo mijiedarbību tiešsaistē un personīgi. Šāda Jūsu personas datu vākšana palīdz mums saprast, kam Jūs dodat priekšroku, lai mēs varētu Jums nosūtīt attiecīgos paziņojumus un informāciju par veicināšanas pasākumiem. Jūsu personas dati netiks glabāti ilgāk, kā tas ir vajadzīgs šiem nolūkiem.


Kam mēs varam atklāt Jūsu personas datus?

Jūsu personas datus apstrādās 3M Latvija SIA un tās grupas sabiedrības saskaņā ar 3M privātuma politiku, un 3M un trešās personas - mūsu partneri - mūsu vārdā nosūtīs, uzglabās un/vai apstrādās Jūsu personas datus valstīs ārpus Apvienotās Karalistes un Eiropas Savienības, bet vienmēr strikti saskaņā ar konfidencialitātes un drošības noteikumiem. Mēs varam atklāt Jūsu personas datus mūsu grupas sabiedrībām un trešajām personām - pakalpojumu sniedzējiem -, kuri mums palīdz pārvaldīt reklāmu, kurai jūs dodat priekšroku, un/vai Jūsu interesējošo produktu un pakalpojumu pārdošanu vai veicināšanu. 3M ir izstrādājusi noteikumus saistībā ar Jūsu personas datu nosūtīšanu. Jūsu personas datu saņēmējiem ir jāievēro Jūsu personas datu konfidencialitāte, un viņi drīkst izmantot tos tikai saistībā ar viņu pakalpojumu sniegšanu 3M un atbilstoši piemērojamajiem datu privātuma likumiem.


Kā atteikties?

Katrā 3M reklāmas e-pastā ir sniegti norādījumi par to, kā atcelt abonēšanu vai jebkurā laikā pārskatīt un mainīt preferences. Jums ir tiesības apstrādāt savus personas datus un īstenot savas tiesība, aizpildot šo pieprasījuma veidlapu un nosūtot to mums uz adresi Privacy_EU@mmm.com.

Latvija - Latviešu