Privatumo pranešimas dėl „3M“ reklaminių elektroninių pranešimų

Privatumo pranešimas dėl „3M“ reklaminių elektroninių pranešimų

Privatumo pranešimas dėl „3M“ reklaminių elektroninių pranešimų

Kai sutinkate gauti naujienlaiškius, reklamas, apklausas ir informaciją apie "3M Lietuva", UAB ir jos grupės bendrovių reklamas ir pasiūlymus elektroniniu paštu, jūs patvirtinate, kad jums žinoma, jog jūsų asmens duomenys bus tvarkomi pagal toliau pateiktą informaciją ir „3M“ privatumo politiką.

Kas mes esame

Nuorodos į „mes“, „mūsų“, „mus“ arba „3M“ šiame privatumo pranešime reiškia „3M Company“ ir jos dukterines bendroves (toliau - „3M“ grupės bendrovės).


Pagal duomenų apsaugos teisės aktus [įrašykite atitinkamos „3M“ dukterinės bendrovės duomenis] ir „3M Company“ (pagrindinė buveinė, St. Paul, Minnesota, JAV) yra jūsų asmens duomenų valdytojai.


Mūsų renkami asmens duomenys

Mes galime rinkti šiuos duomenis: jūsų vardą, pavardę, pareigų pavadinimą/vaidmenį, kontaktinį telefono numerį, el. pašto adresą, pašto adresą, IP adresą, šalį, kurioje esate, jūsų nuomones ir vartojimo įpročius (jeigu sutinkate juos pateikti, atsakydami į tikslinę apklausą). Taip pat galime gauti pardavimo duomenis iš mūsų produktų platintojų.


Kas bus atliekama su jūsų asmens duomenimis, ir kaip ilgai mes juos saugosime

Jūsų asmens duomenis naudojame administruoti mūsų pranešimus jums ir jūsų prašymus dėl to, kaip jūs norite/nenorite, kad mes su jumis susisiektumėme. Taip pat deriname jūsų teikiamus asmens duomenis ir prašymus su kita informacija apie jus, pvz., jus dominančius produktus, jūsų reakciją į mūsų bendravimą su jumis tiek internetu, tiek asmeniškai. Jūsų asmens duomenų rinkimas šiuo būdu padeda mums suprasti jūsų prioritetus, kad galėtume atsiųsti jums aktualesnių pranešimų ir reklamų. Jūsų asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei yra reikalinga šiais tikslais.


Kam gali būti atskleisti jūsų asmens duomenys

Jūsų asmens duomenis tvarkys "3M Lietuva", UAB ir jos grupės bendrovės pagal „3M“ privatumo politiką, o jūsų asmens duomenys bus perduodami, saugomi ir (arba) tvarkomi „3M“ ir trečiųjų šalių partnerių mūsų vardu šalyse už JK ir Europos Sąjungos ribų, bet visais atvejais laikantis griežtų konfidencialumo ir saugumo įsipareigojimų. Galime pasidalyti jūsų asmens duomenimis su mūsų grupės bendrovėmis ir trečiosiomis šalimis - paslaugų teikėjais, kurie padeda mums tvarkyti jūsų rinkodaros nustatymus ir (arba) jus dominančių produktų ir paslaugų pardavimą ar reklamą. „3M“ yra nustačiusi reikalavimus, susijusius su jūsų asmens duomenų perdavimais. Jūsų asmens duomenų gavėjai privalo užtikrinti jūsų asmens duomenų konfidencialumą ir naudoti juos tik teikiant jų paslaugas „3M“ ir laikantis galiojančių duomenų privatumo teisės aktų


Kaip atsisakyti prenumeratos

Visuose 3M reklaminiuose el. laiškuose pateikiami nurodymai, kaip bet kada atsisakyti prenumeratos arba peržiūrėti bei pakeisti nustatymus. Galite prieštarauti savo asmens duomenų tvarkymui bei pasinaudoti savo teisėmis užpildydami šią užklausos formą ir atsiųsdami ją adresu Privacy_EU@mmm.com.

Lietuva - Lietuvių k.