Webinarium działu Bezpieczeństwa Żywności 3M

Wdrożenie skutecznego programu monitorowania środowiska produkcyjnego może pomóc zmniejszyć ryzyko wycofywania Twoich produktów z rynku, wydłużyć okres przydatności do spożycia, a także usprawnić sam proces produkcji podnosząc zadowolenie Twoich klientów z oferowanych przez Ciebie produktów.

Dowiedz się więcej na temat odpowiedniego testowania po wykonaniu czyszczenia i sanityzacji od dr. Martina Wiedmanna.

Wypełnij poniższy formularz i uzyskaj dostęp do 5-częściowej serii webinariów na temat monitoringu środowiska produkcyjnego.


  • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

  • W konsekwencji połączenia Działu Bezpieczeństwa Żywności firmy 3M z firmą Neogen Corporation i/lub jej niektórymi jednostkami zależnymi („Neogen”) spółka 3M za pomocą tego formularza pozyska od Ciebie pewne dane, które następnie przekaże spółce Neogen i jej podmiotom zależnym. Wypełniając poniższy formularz, wyrażasz zgodę na udostępnienie przez 3M Twoich danych firmie Neogen, aby umożliwić jej kontakt z Tobą. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane zostały przekazane firmie Neogen, nie wypełniaj tego formularza.

  • Polityka prywatności 3M zawiera dokładniejsze informacje oraz opis przysługujących Ci praw ochrony danych. Polityka prywatności Neogen dokładniej opisuje, jak się kontaktować z firmą Neogen oraz jak postępuje ona z danymi osobowymi użytkowników, w tym jak można wyegzekwować prawa do ochrony danych przysługujące użytkownikom.

Marki wymienione powyżej są znakami towarowymi firmy 3M.

Polska - polski