Virtual Dental Events 2022: Looking beyond bond strength

Registrujte se na naše virtuální stomatologické akce – část 1 a část 2

Upozornění: stomatologické akce budou v anglickém jazyce

 • Looking beyond bond strength – část 1 a část 2

  Looking beyond bond strength – část 1 a část 2

  Dlouhá léta jsme usilovali o adheziva a cementy, které by nabízely vysokou sílu vazby, robustnost a celkovou dokonalost. Můžeme při této dokonalosti očekávat od našich adheziv a cementů ještě více? Přidejte se k nám na této vzdělávací dvoudílné akci, kde se světově uznávaní řečníci podělí o své klinické i akademické zkušenosti a poznatky s novými adhezivy a cementy, které nás posouvají na novou úroveň zubního lékařství.


  Řečníci – část 1

  Dr. Ionut Branzan, DMD
  Specialista v oboru protetiky

  Jednoduché a předvídatelné protokoly pro cementování celokeramických výplní
  Cementace je zákrok, který u zubních lékařů vždy vyvolává zmatek a stres. Naštěstí jsou vědci na naší straně a nedávno byly uvedeny na trh systémy, které značně zjednodušují skladování materiálů a instrukce, které je třeba si zapamatovat. Navíc minimalizují pravděpodobnost chyb.


  Dr. Michal Dekel-Steinkeller, DMD
  Specialista v oboru protetiky

  Jaká je výhoda?

  Vývoj dentálních adheziv od třístupňové techniky total etch k univerzálním adhezivům probíhá celosvětově. Dnešní produkty mají dostatečnou sílu adheze a účinnost klinického spoje. Můžeme od adheziv očekávat více? Objevte potenciál univerzálních adheziv.


  Prof. Dr. Daniel Edelhoff, DMD, Phd.
  Vedoucí oddělení protetiky ULM Mnichov

  Minimálně invazivní protetika od A (adheziva) po Z (zirkon)
  Minimálně invazivní způsoby ošetření se v záchovné stomatologii stávají stále dostupnějšími a měly by být doplněny spolehlivou technikou adheze. Nové systémy adheziv umožňují zjednodušit citlivý proces lepení na zubní struktury a různé výplňové materiály.


  Řečníci – část 2

  Dr. Shira Zary, DMD
  Globální manažerka pro vědecké záležitosti a vzdělávání ve společnosti 3M

  Jak zlepšit dokonalost?
  Od zavedení pryskyřice Bis-GMA doktorem Raphaelem Bowenem prošla adhezivní stomatologie výrazným vývojem, díky kterému můžeme naším pacientům poskytovat estetičtější, konzervativnější a trvanlivější náhrady. Můžeme jít ještě dál nad rámec síly adheze a mechanických vlastností?


  Prof Dr Bart Van Meerbeek, DMD, PhD
  Vedoucí katedry orální medicíny KU Leuven a zakladatel společnosti BIOMAT

  Technologie dentálních adheziv pro lepení přímých a nepřímých náhrad
  Když je na trh uvedeno nové adhezivum, nejprve ho testujeme v laboratoři. Před použitím u reálných pacientů je možné ověřit výkon a životnost. Ukážeme si nové funkce adheziva 3M a to, v čem je ještě lepší než jeho předchůdce.


Děkujeme vám za zaslání požadavku společnosti 3M. Zadané údaje v tomto formuláři využije zástupce společnosti 3M nebo jeden z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterým můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
 • Všechna políčka jsou povinná, pokud nemají označení „nepovinné“

 • Děkujeme vám, že jste kontaktovali společnost 3M. Na základě údajů, které uvedete v tomto formuláři, vás telefonicky nebo e-mailem kontaktuje zástupce společnosti 3M nebo jeden z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

  Zaškrtnutím tohoto políčka berete na vědomí, že informace, které poskytnete v tomto registračním formuláři, budou zpracovány organizací 3M ve vaší zemi v souladu s globálními zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M (viz odkaz níže) za účelem následného e-mailového nebo telefonického kontaktu s vámi ohledně obsahu webináře a dalších témat, která vás konkrétně zajímají. Společnost 3M může také sdílet vaše osobní údaje zpětně s autorizovanými obchodními partnery společnosti 3M za stejným účelem, který je uveden výše.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odeslat

Děkujeme Vám. Váš formulář byl úspěšně odeslán.

Omlouváme se.

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později.

Výše uvedené značky jsou ochranné známky společnosti 3M.

Česká republika - Čeština