Szkolenie 3M Oral Care: "Kompozytowe wypełnienia: estetyka i funkcja"

Data: 9 grudnia 2023

Miejsce: Bydgoszcz 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału, w szkoleniu dr Marcina Krupińskiego, które odbędzie się 9 grudnia 2023 w godzinach 9:00 - 15:30 w Bydgoszczy

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza rejestracja, liczba miejsc jest ograniczona!


 
 • "Kompozytowe wypełnienia: estetyka i funkcja"

  Modelowanie wypełnień w odcinku bocznym wydaje się zadaniem dla mistrzów kompozytu - skomplikowana anatomia i często konieczne korekty okluzyjne powodują, że efekty naszej pracy często odbiegają od oczekiwanych. Jak wykorzystując nowoczesne materiały uzyskać efekt estetyczny w powtarzalny sposób? Jak wykonać prawidłowy punkt styczny? Krok po kroku odbudowa w przypadku głębokich ubytków poddziąsłowych. Prosta technika odbudowy ubytków klasy V i III. Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie wykładu, z pokazem na żywo pod kamerą.

  Prowadzący:

  lek. dent Marcin Krupiński specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu endodontycznym oraz estetycznej odbudowie zębów z wykorzystaniem licówek i onlay'i. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, W latach 2011-2014 Asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Autor publikacji oraz prezentacji i warsztatów dla lekarzy stomatologów z zakresu endodoncji oraz stomatologii odtwórczej. Laureat Nagrody Młodych Pracowników Nauki 2011 za przeprowadzone autorskie badanie kliniczne. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla lekarzy stomatologów w kraju i za granicą.

   

  Agenda spotkania:

  9:00 - 9:45      Rejestracja

  9:45 - 10:15      Oficjalne rozpoczęcie

  10:15 - 12:15      Część 1 - Izolacja i odbudowa ubytków klasy II    

  12:15 - 12:45      Przerwa na kawę

  12:45 - 13:45    Część 2 - Technika modelowania ubytków klasy I - jak zminimalizować korekty okluzyjne?

  13:45 – 14:00    Przerwa na kawę

  14:00 – 15:00   Część 3 - Odbudowy klasy V i III, polerowanie i wykańczanie wypełnień

  15:00 – 15:30    Panel dyskusyjny – pytania z sali

Informacje podane przez Państwa posłużą do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania drogą elektroniczną lub telefonicznie, przez przedstawiciela 3M lub przez jednego z naszych partnerów biznesowych, któremu udostępniliśmy Państwa dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności 3M.
 • Wszystkie pola są wymagane, chyba że określono inaczej

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziękujemy!

Twój formularz został przesłany

Przepraszamy

Wystąpił błąd w trakcie przesyłania. Prosimy spróbuj jeszcze raz później...

Polska - polski