3M studio

Car wrapping - technologie 3M usprawniające zmianę koloru pojazdów

  • Prelegent: Wojciech Ślaski oraz gość specjalny Rafał Żmuda, The Wrap Center
  • Data: 16.10.2018, godz. 11:00

O transmisji:

W programie przedstawimy zastosowanie technologii 3M w segmencie folii do oklejania samochodów 3M™ serii 1080 oraz innowacyjne narzędzia aplikacyjne, jak taśmy 3M™ Knifeless™, które pozwalają na docinanie folii bez użycia nożyka. Zaprezentujemy również efektywne techniki pracy (tips & tricks) pozwalające wykorzystać wyjątkowe cechy i funkcjonalność folii 3M, które wyróżniają się dzięki zaawansowanej technologii i pozwalają na sprawną aplikację. Seria 3M™ 1080 znana jest z 3M™ Controltac™ (umożliwia optymalne pozycjonowanie) oraz 3M™ Comply™ (niewidoczne kanaliki odprowadzające powietrze). Specjalnym elementem webinarium będzie pokaz najnowszych kolorów serii 1080 – czeka nas długo oczekiwana niespodzianka – zapraszamy!

Dowiedz się więcej o foliach 3M: www.3MCentrumInspiracji.pl

Dowiedz się więcej o akredytowanych szkoleniach 3M: www.thewrapcenter.pl

Prelegenci:

Wojciech Ślaski: ponad 20 lat doświadczenia w segmencie folii graficznych oraz do zmiany koloru pojazdu. Ekspert 3M w zakresie aplikacji produktu oraz trener w zakresie pełnego portfolio folii 3M.

Rafał Żmuda: pierwszy i jedyny certyfikowany trener 3M z uprawnieniami do szkolenia i egzaminowania w zakresie programów 3M Endorsed i 3M Preferred. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży zmiany koloru auta, zabezpieczenia lakieru folią ochronną oraz bezinwazyjnej aplikacji folii do szyb sprawia, że dysponuje nie tylko wiedza teoretyczną, ale i praktyczną. Członek prestiżowego stowarzyszenia Masters of Branding.

  • Zarejestruj się do 3M Studio

    Aby mieć dostęp do 3M Studio należy się zarejestrować  • Wyślij
Wymienione marki są znakami towarowymi firmy 3M.
Polska - polski